Haberler

Haberler

Temmuz 5

TESUD Genel Başkanı E. Tuğgeneral Namık Kemal ÇALIŞKAN’ın Vakfımızı Ziyareti

TESUD Genel Başkanı E. Tuğgeneral Namık Kemal ÇALIŞKAN, Jandarma Asayiş Vakfı Genel Müdürü E. Tümgeneral Ali ÖZKARA'ya nezaket ziyaretinde bulunmuştur.

DEVAMINI OKU
Haziran 24

TÜVTÜRK Kuzey Taşıt Muayene istasyonları Yapım ve İşletim A.Ş. tarafından bağış

TÜVTÜRK Kuzey Taşıt Muayene istasyonları Yapım ve İşletim A.Ş. tarafından Jandarma Genel Komutanlığınca trafik güvenliği ile ilgili yapılacak eğitim, seminer ve halkın bilinçlendirilmesi faaliyetlerinde kullanılmak üzere 300 adet saat, 2.000 adet çanta ve 1.000 adet tişört bağışlanmıştır.

DEVAMINI OKU
Haziran 21

Ankara Valimiz Vasip ŞAHİN’in Vakfımızı Ziyareti

Ankara Valimiz  Sayın Vasip ŞAHİN, Jandarma Asayiş Vakfı Genel Md. E. Tümgeneral Ali ÖZKARA'ya nezaket ziyaretinde bulunmuştur.

DEVAMINI OKU
Ocak 11

ÖZEL SANTRAL ANKARA DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ İLE ANLAŞMA SAĞLANMIŞTIR

Jandarma Asayiş Vakfı ile Özel Santral Ankara Diş Sağlığı Polikliniği arasında yapılan protokol gereği Jandarma Genel Komutanlığı, Jandarma Asayiş Vakfı ve JAVDES A.Ş. personeli ile ailelerini kapsayacak şekilde tedavi olanağı sağlanmıştır.

DEVAMINI OKU
Kasım 16

Korgeneral Ali SİVRİ’nin Vakfımızı Ziyareti

4. Kolordu komutanı Korgeneral Ali SİVRİ, Jandarma Asayiş Vakfı Genel Müdürü E. Tümgeneral Ali ÖZKARA'ya nezaket ziyaretinde bulunmuştur

DEVAMINI OKU
Temmuz 18

Tümgeneral Fatihoviç JAKSİLİKOV’un Vakfımızı Ziyareti

Türkiye'de bulunan Kazakistan Milli Muhafız Birlikleri Genel Komutanı Tümgeneral Fatihoviç Jaksilikov ve beraberinde ki heyet...

DEVAMINI OKU
Haziran 19

Jandarma Genel Komutanı Org. Arif ÇETİN’in Vakfımızı Ziyareti

Jandarma Genel Komutanı Org. Arif ÇETİN Jandarma Asayiş Vakfı Genel Müdürü E.Tümgeneral Ali ÖZKARA'ya nezaket ziyaretinde bulunmuştur.

DEVAMINI OKU
Ocak 18

Çocuklarımız Güvende – 2 Uygulaması

Ülkemizde çocuklarımızın huzur ve güven içerisinde yaşamlarını sürdürebilmeleri, psikolojik ve sosyolojik gelişimlerini sağlayabilmeleri, her türlü suça sürüklenmelerinin...

DEVAMINI OKU